cze 11 2012

Dora – figurki z Dora poznaje świat

Autor: o godz. 11:08 kategoria: Zabawki

Dziś w kategorii zabawki przedstawiam figurki dobrze znanej naszym dzieciom Dory oraz innych postaci z bajki Dora poznaje świat (ang. Dora the Explorer).

 

Producentem przedstawionych figurek z serialu Dora poznaje świat jest firma Phidal. Dlaczego akurat te figurki? Kolejny raz firma Phindal zaoferowała duży zestaw figurek dla dzieci w bardzo rozsądnej cenie. Za około 8 funtów angielskich otrzymujemy zestaw dwunastu figurek z bajki Dora poznaje świat wraz z kolorową mapką na której dzieci mogą odgrywać sceny z przygód ulubionej Dory i jej przyjaciół.

 

Całość zapakowana jest w pudełku połączonym z książką. Na 10 stronach (kartki są sztywne) znajdują się rysunki z Dora poznaje świat. Do rysunków dołączony jest tekst w języku angielskim, ale nie jest problemem przetłumaczyć go, wydrukować na przeźroczystej folii samoprzylepnej i dokleić na każdej ze stron.

 

Jakość figurek może nie jest doskonała, ale pozytywnie można ją ocenić. Biorąc pod uwagę cenę mogę polecić z czystym sumieniem – w Polsce cena za zestaw to 60-70zł.

 

 

 

Odpowiedzi: 2

Odpowiedzi: 2 do wpisu “Dora – figurki z Dora poznaje świat”

 1. Magdadnia 23 lis 2012 o godz. 17:31

  Witam
  Czy te figurki można jeszcze kupić ?Jaka jest ich cena?
  Pozdrawiam’
  Magda

 2. admindnia 29 lis 2012 o godz. 22:54

  Witam. Tak, są w zestawach z książeczką. Niestety nie są tanie.W UK wyjdzie taniej.

Adres Trackback | RSS komentarzy

Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móc komentować.