cze 13 2012

Dzwoneczek – figurki z bajki Tinker Bell

Autor: o godz. 20:21 kategoria: Zabawki

Dziś w kategorii zabawki przedstawiam figurki z bajki Dzwoneczek (ang. Tinker Bell).

 

Producentem opisywanych figurek z bajki Dzwoneczek jest firma Phidal. Mam kolejny raz okazję przedstawić figurki tej firmy. Dlaczego akurat te figurki? Dostajemy za przystępną cenę duży zestaw figurek dla dzieci. Za około 8 funtów angielskich otrzymujemy zestaw dwunastu figurek z bajki Dzwoneczek, a  wraz z figurkami kolorową mapkę przedstawiającą świat Dzwoneczka czyli magiczną wyspę na której rozgrywają się akcja filmu animowanego.  Na mapce, a raczej na papierowej macie dzieci mogą odgrywać sceny z przygód Dzwoneczka i innych wróżek.

 

Całość zapakowana jest w pudełku połączonym z książką. Na 10 stronach (kartki są sztywne) znajdują się bajecznie kolorowe rysunki z postaciami z filmu Dzwoneczek. Do rysunków dołączony jest tekst w języku angielskim, ale nie jest problemem przetłumaczyć go, wydrukować na przeźroczystej folii samoprzylepnej i dokleić na każdej ze stron.

 

Jakość figurek może nie jest doskonała, ale pozytywnie można ją ocenić. Biorąc pod uwagę cenę mogę polecić z czystym sumieniem – w Polsce cena za zestaw to 60-70zł.

 

 

 

Na razie brak odpowiedzi

Adres Trackback | RSS komentarzy

Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móc komentować.