cze 15 2012

Klub przyjaciół Myszki Miki – figurki

Autor: o godz. 09:56 kategoria: Zabawki

 

Dziś w kategorii zabawki przedstawiam figurki z bajki Klub przyjaciół Myszki Miki (ang. Mickey Mouse Clubhouse).

 

Opisywane figurki z serialu Klub przyjaciół Myszki Miki są oferowane przez firmę Phidal i przeznaczone są dla dzieci powyżej 3 roku życia. Już trzeci raz mam przyjemność przedstawić figurki tej firmy. Poprzednio już przedstawiłem już figurki tej firmy z bajek Dzwoneczek oraz Dora poznaje świat.

 

Za około 8 funtów angielskich, a w Polsce 60-70zł otrzymujemy dwanaście figurek z serialu Klub przyjaciół Myszki Miki, matę – mapkę do zabawy oraz pudełko połączone z 10 stronicową o twardych kartkach na których to stronach przedstawiono barwne przygody Myszki Miki i innych postaci z serialu  Klub przyjaciół Myszki Miki. Na papierowej macie dzieci mogą odgrywać sceny z przygód  postaci Klubu przyjaciół Myszki Miki.

 

Książka jest w języku angielskim, ale nie jest problemem przetłumaczyć tekst, wydrukować na przeźroczystej folii samoprzylepnej i dokleić na każdej ze stron. Można to zrobić w naprawdę prosty sposób, a całość będzie wykonana bardzo estetycznie.

 

Jakość figurek może nie jest doskonała, ale pozytywnie można ją ocenić. Biorąc pod uwagę cenę mogę polecić z czystym sumieniem.

 

Kupując figurki dla dzieci z postaciami ze znanych i lubianych bajek trzeba uważnie przyjrzeć się temu co chcemy kupić. Na rynku, a zwłaszcza w serwisach aukcyjnych jest mnóstwo podróbek o fatalnej jakości. Sam kiedyś pod wpływem chwili i szybko zmniejszającej się ilości dostępnych sztuk zestawu figurek dokonałem zakupu Kup Teraz. Cena bardzo atrakcyjna, a że w ciągu godziny sprzedała się większość zestawów nie czekałem i dokonałem zakupu.

Dopiero gdy otrzymałem figurki pocztą okazało się jak fatalna jest ich jakość. Nie zwróciłem też uwagi, że na zdjęciach zamieszczonych w opisie aukcji na opakowaniu pisze Meckey Mouse Clubhouse a nie Mickey Mouse Clubhouse. Tylko jedna litera, a różnica w jakości … brak słów. Odpadająca i rozmazująca się farba na figurkach, źle odlane figurki – wystarczy, ze powiem, że zamiast dać dziecku do zabawy wyrzuciłem cały komplet do śmietnika. Uważajcie co kupujecie.

 

 

 

 

Odpowiedzi: 2

Odpowiedzi: 2 do wpisu “Klub przyjaciół Myszki Miki – figurki”

  1. Leszekdnia 06 lis 2012 o godz. 22:34

    Witam jestem zainteresowany zakupem zestawu myszki mickey i przyjaciół ale proszę podać cenę oraz czy ma pan je aktualnie na sprzedaż i dlaczego mówi pan że nie są najlepszego wyglądu. Interesuje mnie też jack i piraci z nibylandi wszystkie figurki oraz doktor dosia maniek złota rączka mówię cały czas o figurkach

  2. admindnia 17 lis 2012 o godz. 17:34

    Witam. Ja nie prowadzę sprzedaży. Niestety jakość figurek oferowanych w Polsce a zwłaszcza w serwisach aukcyjnych jest bardzo różna. Zwracam uwagę na fakt, że celem sprzedawców, a przynajmniej większości z nich jest sprzedanie towaru bez względu na jego jakość. Zwracajcie uwagę przed wszystkim na to kto wyprodukował figurki, bo rynek został zalany przez noname-y których jakość często spada poniżej zdrowego rozsądku. Niebawem napiszę kilka słów o podróbkach figurek takich jak Hello Kitty czy Myszka Miki. Jakość prezentowanego zestawu jest dobra.

Adres Trackback | RSS komentarzy

Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móc komentować.