poprzez kanał RSS">Kanał RSS z komentarzami
 • WordPress.org
 • Tagi

  bajki dla dzieci dla dzieci do kolorowania dopasuj doskonalenie percepcji wzrokowej Fajtek figurki figurki z bajek Goofy gry dla dzieci gry planszowe Iza Jake i piraci Jake i Piraci z Nibylandii Jak narysować Jak narysować zwierzę język angielski dla dzieci Kaczka Daisy Kaczor Donald Klarabella Klub Przyjaciół Myszki Miki kolorowanka kolorowanki kucyki labirynty lalki malowanki Mike the Knight My Little Pony Myszka Miki Myszka Minnie odszukaj drogę pokoloruj połącz kropki połącz punkty Przyjaźń to magia rozpoznaj cienie rozpoznaj czyj to cień Rycerz Mike tapety dla dzieci tapety na pulpit wyspa skarbów zabawki zabawy na kartce znajdź drogę
 • lip 30 2013

  My Little Pony: Przyjaźń to magia – kolorowanki Celestia

  Autor: o godz. 15:22 kategoria: Kolorowanki

  Księżniczka Celestia z My Little Pony: Przyjaźń to magia jest wysokim, skrzydlaty jednorożcem białego koloru, o wielobarwnych włosach (w kolorze różowym, fioletowym, niebieskim i zielonym). Celestia w My Little Pony: Przyjaźń to magia jest księżniczką, której znakiem rozpoznawczym jest słońce. Wraz ze swoją młodszą siostrą o imieniu Luna sprawuje władzę nad Equestrią. Kolorowanki z Luną także niebawem pojawią się do pobrania.

  Księżniczka Celestia wraz z księżniczką Luną  w My Little Pony: Przyjaźń to magia odpowiada za wschód i zachód słońca. Siedzibą księżniczki Celestii jest jest zamek w Canterlot, a jej ulubioną uczennicą jest Twilight Sparkle, której kolorowanki też w najbliższym czasie się pojawią na tym serwisie. Celestia z My Little Pony: Przyjaźń to magia jest miła, sprawiedliwa i życzliwą, dla której przebaczanie nie stanowi problemu.

  Poniżej możesz pobrać dwie kolorowanki z My Little Pony: Przyjaźń to magia z wizerunkiem księżniczki Celestii.

   

   

   

  Kolorowanki My Little Pony: Przyjaźń to magia – Księżniczka Celestia

   

   

  Kolorowanki My Little Pony: Przyjaźń to magia – Księżniczka Celestia

  Na razie brak odpowiedzi

  Adres Trackback | RSS komentarzy

  Zostaw odpowiedź

  Musisz się zalogować aby móc komentować.