lis 17 2012

Figurki dla dzieci – co wybrać?

Autor: o godz. 23:52 kategoria: Zabawki

Co wybrać … a raczej czego nie wybierać … Zgodnie z obietnicą kilka słów na temat jakości figurek dla dzieci dostępnych na naszym rynku, głównie oferowanych na aukcjach internetowych. W artykule Klub przyjaciół Myszki Miki – figurki wspomniałem o fatalnej jakości zestawu figurek z bajki Klub przyjaciół Myszki Miki (ang. Mickey Mouse Clubhouse). Ponieważ odnalazłem na dysku zdjęcia tego zestawu chciałbym pokazać Wam zdjęcie tych figurek z bliska. Szkoda miejsca na serwerze wiec ograniczę się do dwóch zdjęć.

 

Zwróćcie uwagę jaka nazwa jest na opakowaniu – Meckey Mouse Clubhouse a nie Mickey Mouse Clubhouse. Sprzedawcy liczą na to, że część osób zainteresowanych zakupem nie zwróci na to uwagi i dokona zakupu. Mądry Polak po szkodzie, na aukcji było przecież zdjęcie na którym było opakowanie i napis Meckey …

 

Jaka jest jakość tych figurek? Fatalna. Źle pomalowane, niedokładnie, rozmazująca się farba, ostre krawędzie, źle wykończone … Popatrzcie jak farba z nosa Guffiego pobrudziła opakowanie …

 

 

To tylko przykład. Na aukcjach wiele jest tego typu „haczyków” które według mnie są zwykłymi oszustwami. Była czas, ze zgłaszałem te aukcje do weryfikacji administracji Allegro, ale szybko przekonałem sie, ze szkoda mojego czasu skoro te aukcje nie były usuwane.

Podobna sytuacja jest w przypadku figurek hello Kitty … a raczej Hillo Kett. Popatrzcie na napis na opakowaniu …

 

 

Uwaga – nie pisze Hello Kitty lecz Hillo Ketty! Nie wiem jaka jest różnica w jakości, ale pewne jest jedno – cel czyli sprzedaż nieuważnym osobom zainteresowanym zakupem figurek Hello Kitty. Domyślam się, ze podobnie jest jak w przypadku podróbek figurek z serialu Klub Przyjaciół Myszki Miki i tym razem jakość pozostawia wiele do życzenia (delikatnie mówiąc).

 

Na razie brak odpowiedzi

Adres Trackback | RSS komentarzy

Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móc komentować.